Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.


Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.Власне ім'я має велике значення в нашому житті. Воно керує становленням нашої особистості, нашою долею. Як писав Д. Карнегі - немає нічого більш благозвучного від нашого імені, вимовленого іншою людиною. Не забувайте про це, вітаючи ваших друзів і знайомих з ІМЕНИНАМИ.

Іменини, або день ангела - це особисте свято кожного, хто носить ім'я, записане в Святцях (книга, в якій записано дні поминання святих). Це не день народження, а день вашого Ангела-хранителя, святого, на честь якого вас і назвали таким ім'ям при хрещенні. Наш ангел допомагає нам справлятися з труднощами, показує шлях, яким нам слідувати в своєму житті. День ангела ще називають днем духовного народження. Це особливо світле і радісне свято. Раніше іменини обов'язково відзначалися. У цей день ходили до церкви, пекли коровай, пироги, робили застілля. Ця традиція збереглася в деяких регіонах України до цих пір.

На іменини, як і на будь-яке інше свято, приємно отримувати подарунки. Якщо ви уважні до оточуючих людей, то обрати подарунок буде не складно і ви зможете порадувати близьку людину, а не засмутити її непотрібним та недоречним подарунком.

Що ж можна подарувати людині особливого на іменини (на день його ангела)? Як обрати подарунок?
Це може бути амулет з ім'ям, який буде оберігати людину все її життя.

Можна купити ангелика з гіпсу, глини, скла або іншого матеріалу. Він буде відмінним оберегом, що охороняє свого володаря. Красива вітальна листівка доповнить ваш подарунок.

Можете дізнатися про походження імені людини і зробити подарунок своїми руками: красиво оформити текст на шкірі, дизайнерському папері, грамоті, упакувати у вигляді старовинного свитка.

Можете замовити величезний торт, прикрасити його ангелятами і написати на ньому ваше привітання.

День народження для кожної людини – найважливіше свято, яке буває раз на рік.
Наш день народження – це день маленьких життєвих підсумків та роздумів, це - свято радості, веселощів і сміху, це – нагода привітань та подарунків. У більшості культур світу день народження це знаменна подія, що супроводжується ритуалами та особливими почестями героя дня.

Згідно з давніми язичницькими віруваннями, день народження щорічно символізує перехід зі світу предків у світ живих. У цей час людину може спіткати небезпека, вона може захворіти, а її душу можуть викрасти. Тому необхідно бути поруч з близькими людьми, які своїми ритуальними підношеннями і добрими щирими побажаннями відганяють від нас злих духів. Можна вважати святковий торт зі свічками та загадування бажань –підношенням язичницьким богам, до яких зверталися в день народження.


Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.

Для дівчини, жінки можна придбати: гарний модний шарф, рукавички, набори ароматизованих свічок, набір рушників, смішні тапочки, хороший гаманець, набір косметичок, професійний манікюрний набір, комплект постільної білизни, декоративні подушки, книга з цікавої для іменинника тематики (мистецтво, флористика, екзотична кулінарія та ін.), набір чаїв, клатч (маленька сумочка, частіше сього в форматі конверта, яку легко носити в руці, як гаманець), оригінально оформлена флеш-карта, оплачений курс масажу в спа-салоні, абонемент у фітнес-центр або басейн.

Для хлопця, чоловіка можна купити: аксесуари для автомобіля, диск з піснями, в яких згадується його ім'я, термос, CD або DVD диск з хорошим фільмом або музикою, настільні електронні годинники або будильник незвичайної форми, підставку для дисків, аксесуар - сумочка для СD , гарний шкіряний гаманець, брелок, що відгукуються на свист господаря, масажер, годинник Casio (серія - рибалка, для любителів риболовлі, з можливістю визначення активності риби).

Подарунки можуть бути не лише приємним сюрпризом, а й вдалим інвестуванням коштів. Твори мистецтва: картини художників маслом, картини вишиті бісером, скульптури, гобелени - з часом набувають значної вартості, тому до Вашої уваги – твори митців на різні вподобання та смаки. Обирайте подарунки для себе та близьких Вам людей на art-market.su

Обираючи подарунок на іменини, пам’ятайте - ніщо так не засмучує і не трапляється так часто, як бездушні подарунки близьких друзів. Найпростіший і ефективний спосіб підібрати подарунок - це згадати що людина любить і чого хоче, але просто так у побуті не купує собі.

Можна подарувати не річ, а можливість її придбати. Це коли ми даруємо не просто гроші, а подарунковий сертифікат з певного магазину. Ми робимо недвозначний особистий вибір, проявляємо особисту турботу, та при цьому ще і даємо одержувачу подарунку можливість обрати найбільш потрібне і приємне.

Не відкладайте покупку подарунку іменинникові до останнього! Займіться вибором і покупкою заздалегідь, тоді у вас буде час для оцінки всіх можливих варіантів, і ваш подарунок принесе людині справжню радість!

Читати також:

Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ)
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка)

 (голосів: 22)
Переглядів: 41605