Садиба «У мальвах»


Садиба «У мальвах» розташована в селі Жукові, що за 6 км від м. Бережани (Тернопільська область). Село багате цікавою історією та традиціями, історичними пам’ятками. Тут – чарівні краєвиди, ліси та ставки. Є музей родини Лепких, місця недавніх археологічних розкопок, що сприяє та впливає на розвиток сільського, зеленого туризму в Тернопільській області.

У садибі є 2 двохмісні кімнати. Ви можете користуватися пральною машиною, газовою плитою та електродуховкою. Є інтернет. Постійно – гаряча й холодна вода, сучасне автономне опалення. Є місце для паркування автомобіля. За попередньою домовленістю господарі організують вам екскурсію в Бережани, де відвідаєте замок Синявських (1534-1554рр.), церкву Св. Миколая (1691р.), парафіяльний костел (1620р.), вірменську церкву (1764р.), Собор Св. Трійці (1768р.). У Раєвському парку, що в с. Рай, зможете, прогулюючись, милуватись рідкісними деревами, палацом Потоцьких.

Орієнтовна вартість проживання однієї особи 70 грн. Харчування за домовленістю та за окрему плату. В меню входять різноманітні національні гарячі та холодні страви з натуральних продуктів. До с. Жукова можна доїхати з Тернополя дорогою Тернопіль – Бережани (на початку міста повернути на право на с. Жуків)

Додаткова інформація та замовлення за тел. (0352) 52-89-89 (інфотурцентр), (096) 137-75-69
 (голосів: 4)
Переглядів: 2238