Головна » Спортивні заходи, відпочинок » «У музиканта-коваля»

   

«У музиканта-коваля»


Садиба розташована в селищі Коропці на Дністрі (Тернопільська область). Це – старенька дідова хата й новий сучасний будинок. Столітня маленька хата наповнена ароматом сіна, яким набиті перини на ліжках, з давніми меблями – куферком, бамбетлем, коритом, прялками, лавками, яким понад сто років, дає можливість повернутися на початок минулого століття. Господар зберіг ще й ковальню діда-коваля Гаврила. Також у старій хаті є піч, в якій господиня, пані Оксана, часто пече домашній хліб та пасочки до Великодня.

Велика садиба – сучасна двоповерхова будівля. На першому поверсі – рояль, за яким господар на прохання гостей виконує народні та власні пісні. На другому поверсі – комфортні кімнати з усіма зручностями.

Водне плесо ріки Дністер дає безліч можливостей для відпочинку – риболовля та купання. Розмаїтість залісненого горбистого ландшафту Коропецько-Дністровської долини та теплий клімат утворюють неповторну зону відпочинку, за що ця місцина й отримала назву «Коропецька Швейцарія».

Орієнтована ціна проживання – 100-150 грн. за добу з харчуванням (усі страви для туристів готують із продуктів з власного городу).

Доїхати до Коропця можна з Тернополя за маршрутом: Тернопіль – Бучач – Зубрець – Коропець, та з Івано-Франківська дорогою Івано-Франківськ – Монастириська –Тернопіль (перед селом Комарівкою повернути на Коропець).

Додаткова інформація та замовлення за тел. (0352) 52-89-89 (інфотурцентр), (067) 354-56-77.
 (голосів: 7)
Переглядів: 2347