Всі дороги ведуть до Риму

Всі дороги ведуть до Риму

Львів - Будапешт - Венеція (вечірня) - Рим (3 дні) - Ватикан - Будапешт - Егер - Львів

дати проведення даного туру у 2011 р. Б.

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

грудень

22-30 червня

06-14 липня

03-11 серпня

14-22 вересня

12-20 жовтня

21-29 грудня


1 день. Збір групи біля собору св. Юра у Львові. 8:00 Спільна молитва в соборі св. Юра за щасливу поїздку. Виїзд на кордон. Прибуття в Будапешт.

Пропонуємо здійснити незабутню прогулянку на кораблі по Дунаю з келихом шампанського (15 €). Вечірній Будапешт в ілюмінації та розповіді гіда про історію цього міста залишать у вашому серці неповторні враження. Поселення в готель.

2 день. Сніданок. Пропонуємо відвідати термальні купальні "Сечені" (15 ароматизованих саун, відкритих та закритих басейнів (12 €), щоби набратися сил та енергії перед довгою дорогою до Італії. Також можна відвідати найстаріший зоопарк Європи (6 €). Виїзд з Будапешту. Ночівля в транзитному готелі.

3 день. Сніданок. Переїзд до Італії. Прибуття в передмістя Венеції. Стоянка автобуса 8 год. (згідно правил міжнародних пасажирських перевезень). Вечірня прогулянка містом.

Венеція - це прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть поети і художники прославляли це місто і прикрашали його своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко музичні оркестри грають для нас романтичну музику. Ми зможемо відчути спокійне і виважене життя вечірнього міста, поміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом у світлі вечірніх вогнів... І, головне, зануритись в цю неповторну атмосферу найнезвичайнішого міста в Італії.

Хто має романтичну натуру, може здійснити мандрівку на гондолі старовинними водними вуличками Венеції, які у вечірній час набувають особливого шарму.

Збір групи. Нічний переїзд до Риму.

4 день. Прибуття в Рим. Розміщення в готелі. Короткий відпочинок. Рим славиться своїми святинями. Пропонуємо відвідування історичної української церкви св. Софії, Базиліки Санта Марія Маджоре, в якій знаходиться колиска Ісуса Христа і церкви св. Альфонса, в якій зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі, церкви Єрусалимського Хреста, Святих Сходів, якими Спасителя вели на суд до Пилата. Вільний час для вечірньої прогулянки Римом.

5 день. Сніданок. Ватикан – резиденція Папи Римського. Відвідування недільної літургії в соборі св. Петра. Після служби ви матимете можливість відвідати підземелля Ватикану, де знаходяться поховання Апостола Петра, або піднятись на купол собору св. Петра, з якого добре видно весь Ватикан і Рим. Екскурсія. Знайомство з «Вічним містом» ми розпочнемо з Ватикану - головного католицького храму світу. Відвідаємо символ Риму – фонтан Треві, прогуляємось площами Ротонда та Навона. Далі ми познайомимось з античною частиною Риму, грандіозними пам’ятками розквіту Римської імперії: Римським Форумом, Імператорськими форумами... Завершуємо екскурсію ми біля Колізею. Вільний час.

6 день. Сніданок. Вільний час. Можна відвідати славнозвісні Ватиканські музеї, чи Сикстинську Капеллу, щоби побачити неймовірні фрески Мікеланджело. Ввечері виїзд з Риму. Нічний переїзд до Будапешту.

7 день. Прибуття в Будапешт. Розміщення в готелі. Відпочинок.

8 день. Сніданок. 9:00. Виїзд з готелю. Оглядова екскурсія містом. Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площа Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережна Дунаю, церква Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон, Королівський палац.

Переїзд до м. Егер - місто в стилі угорського барокко (нараховується 175 пам’ятників архітектури, серед них фортеця 13 століття, Єпископський палац 15 століття, Базиліка...). Огляд перлини міста - однієї із найбільших базилік Угорщини. Егер - це також і батьківщина червоного вина. Рекомендуємо відвідати винні підвали . Продегустувати знамениті сорти вин (наприклад, "егрибикавер" - егерська бича кров) краще за все у винних погребах в Долині Красунь (15€) Разом з вином ми посмакуємо справжній угорський гуляш.

Відвідування гіпермаркету «TESKO». Виїзд на кордон.

9 день. Прибуття до Львова.


Поїздка відбувається у супроводі священика УГКЦ
Вартість туру: 350 € + 100 грн.


У вартість входить: проїзд автобусом; проживання в готелях зі сніданками; екскурсії.

Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти; оплата за в’їзд в Венецію - 10€; проїзд в громадському транспорті; Консульський збір - 35€ (крім громадян, що звільнені від оплати – пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар), діти до 18 років); особисті витрати;

* Організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 5
тел. (0352) 22-04-67, 097 921 52 05
Туристична агенція «Край відпочинку»


 (голосів: 1)
Переглядів: 1897