Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

День інкасатора

Календар свят 2016. Професійні свята України, 1 серпня – День інкасатора.

Професійне свято інкасаторів починає свою історію з 1939 року, коли була створена служба інкасації при Держбанку СРСР.
Необхідність транспортування та охорони грошових засобів та коштовностей виникла одночасно з їх появою в кінці ІХ віку в Київській Русі. Головними торговцями та казначеями в древньому Києві були князь та бояри. Вони забезпечували охорону торгових караванів силами своїх дружин.

З тих часів гроші транспортувались або їх власниками, або людьми, яких наймали для цього т яким довіряли. Завжди, коли грошей було достатньо багато, їх супроводжували озброєні люди, що захищали їх від грабіжників.
Так, в ХVІ віці торгові каравани Сурожських купців супроводжувались великою охороною та очолювались «головним гостем» - представником найбагатшого купецтва.

З виникненням потреби збору грошової готівки закладів торгівлі, інших організацій та доставки їх в установи банків, загальної функції збору та перевезення – відокремилася інкасація, а разом з нею виникла професія інкасатора.
Інкасація ( від італійського sncassare – класти в ящик) – збір та доставка готівкових коштів, іноземної валюти та інших коштовностей в операційну касу банку.

Розвиток банківського сектора економіки сприяє збільшенню обігу готівкових коштів. Проблеми, що виникають при перевезенні коштовних вантажів впливають на подальший розвиток служб інкасації.


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

 (голосів: 1)
Переглядів: 4276