Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

День пасічника

Календар свят 2016. Професійні свята України, 19 серпня – День пасічника України.

Вітаємо всіх бджолярів зі святом, зичимо гарних медових врожаїв та щоб не було у Вас трутнів, а лише бджілки-трудівниці.

День пасічника в Україні відзначається як професійне свято бджолярів з 1997 року. Він затверджений Наказом президента № 815/97 та святкується щорічно 19 серпня.
Підраховано, що кожна сьома тона світового меду – з України, на пасіках країни існує сьогодні коло п’яти мільйонів бджолиних сімей.

В цей самий день православні християни святкують Преображеннє Господнє, яке здавна йменують в народі Спасом. В цей день згідно традиції в церквах святять яблука та мед. Бджолярі освячують вулики, перед початком холоду, щоб бджоли добре перезимували. Свячений мед та віск зберігають до наступної весни і використовують для підгодовування бджіл.

Мед - смачний, корисний і чудовий будь-якої пори року. Але особливо на початку літа, коли у акації, трохи згодом у липи, починається "солодке життя": переповнений нектаром акацієвий та липовий цвіт дурманить все живе, в тому числі і бджіл. Вони просто шаленіють, підбираючи на льоту нектар, що "осипається" з квітів.

Бджолярі поділяють мед на весняний (з акації, клену), ранньолітній (з білої конюшини та малини), літній (з липи, гречки, соняшнику), осінній (з вересу, різнотрав'я), на квітковий та падевий, а також на монофлерний (з одиного типу квітки - акації, липи тощо) та поліфлерний (з різнотрав'я). Та яким би заплутаним не був "родовід" меду, він завжди смачний і теплий, особливо взимку. Ложка бурштинового нектару, що увібрав у себе сонячну енергію літа, у морозяний зимовий вечір нагадає про липову алею в червневий полудень, лугові квіти, жайворонка в небі, лісову галявину, помережану тінями, полуницю, волошки чи жовте море соняшників.

Отож смачного Вам меду і міцного здоров’я!


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

 (голосів: 1)
Переглядів: 1843