Довідник Тернополя » Календар свят » День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Календар свят 2011. Професійні свята України. 16 листопада День працівників радіо, телебачення та зв’язку України.

Чи уявляємо ми сьогодні своє життя без телебачення, радіо, зв'язку? Старше покоління — без старих добрих фільмів і пісень, а молодь — без численних молодіжних телепрограм і радіоточок? Певно що ні.

А хіба задумуємося ми, сидячи біля блакитних екранів або насолоджуючись черговою мелодією, що лунає з радіоприймача, хто стоїть за всіма цими технічними дивами? Звичайно, ні. Ми сприймаємо ці надбання людства, ці зручності як щось належне, природне, те, що є та має бути за будь-яких обставин.

Погодьтеся, для кожного з нас важливо бачити чітке зображення на екрані свого телевізора або можливість будь-якої миті зв'язатися з кимось у будь-якій точці планети, а якісний прийом і зв'язок гарантують саме вони. І таких важливих невидимих «ґвинтиків», тобто робітників, яких мало хто бачить, але користується їх послугами, дуже багато.

Саме на їх честь 1994 року Указом Президента встановлене свято — День працівників радіо, телебачення та зв'язку, що відзначається 16 листопада щорічно.

Слід зазначити, що за останні кілька років Україна далеко просунулася в усіх видах зв'язку, упроваджуючи нові й нові технології, що не відстають від світових тенденцій. Галузь росте та розвивається.


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

Переглядів: 2282