Довідник Тернополя » Календар свят » День працівників сільського господарства

Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

День працівників сільського господарства

Календар свят 2011. Професійні свята України. 17 листопада День працівників сільського господарства.

Відзначення Дня працівників сільського господарства — це справді всенародне свято, визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, що знають справжню ціну хлібу!

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки наполегливій праці й умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової та переробної промисловості в сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше й більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Зрозуміло, для того, щоб ефективніше використовувалася земля, а господарювання на ній було прибутковим, потрібні нова техніка й технології, дешеві довгострокові кредити й належна підтримка держави, а саме закони, що покликані сприяти подальшому розвитку агропромислового комплексу, щоб зростав економічний потенціал галузі, та дійсно захищати життєві інтереси селян.

Про них — тих, хто хлібом годує нас, — колись хтось дуже вірно сказав: «Ходити по землі легко, а працювати на ній під силу не кожному ».


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

Переглядів: 4570