Довідник Тернополя » Календар свят » Іменини Анатолія

Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

Іменини Анатолія

Календар свят 2011 р. 20 листопада - Іменини (день Ангела) Анатолія. Що означає ім'я Анатолій?

Значення імені Анатолій – «східний, схід сонця» (грецьке).
Частіше Анатолій розсудливий та спокійний. Важливі якості — доброзичливість, вміння вчасно надати посильну допомогу, здатність з легкістю залагоджувати будь-які конфліктні ситуації. Серед Анатоліїв багато фахівців в галузі точних наук, проте небезуспішно вони займаються й науками гуманітарними. У професійному плані Анатолія не потрібно умовляти взяти на себе ще одне додаткове навантаження.

Проте головним недоліком можна вважати його спосіб будувати плани на майбутнє: часто Анатолій поводить себе так, немов життя безкінечне. Носій цього імені — прекрасний сім'янин. Він готовий допомогти дружині у її домашньому клопоті, любить дітей і охоче займається їх вихованням, проявляючи наполегливість та велику винахідливість.

Анатолій вродливий і відмінно знає про це. Його оточують красиві жінки. Але можна з впевненістю сказати — Анатолій поводитиметься лише так, щоб не засмутити улюблену жінку. Зверніть увагу на те, що вразити Анатолія у саме серце здатні переважно блондинки. Той, хто хоче вивести Анатолія з рівноваги, займається марною справою: це навряд чи вдасться. Анатолій любить довго полежати перед телевізором, причому швидко при цьому засинає.

Анатолія можна вважати шукачем пригод, навіть частково авантюристом. Мінімум пригод, регулярно необхідних носієві цього імені, — галасливий пікнік за містом з кращими друзями.
Дати іменин: 1.05, 3.07, 16.07, 10.09, 11.10, 20.11, 3.12


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

Переглядів: 2439