Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

Іменини Андрія

Календар свят 2010 р. Іменини Андрія. Що означає ім'я Андрій?

Значення імені Андрій – «мужній, сміливий» (грецьке).
Носії цього імені мають цікаву долю і складний, такий, що вражає різноманітністю фарб характер. Андрія можна вважати хитруном, і хоча він, як кажуть, собі на думці, часом готовий розкрити перед співрозмовником найпотаємніші куточки своєї душі.

Можна рахувати Андрія і егоїстом, проте він, як ніхто, здатний із зворушливою турботою відноситися до рідних та близьких. Він вміє берегти кожну копійку, а ще — витрачати накопичені за місяць гроші одним махом. Андрія можна застати за, здається, не зовсім чоловічим заняттям — розглядом самого себе в дзеркалі.

Крім того, носій цього імені надійний, завжди виконує дану кому-небудь обіцянку, стриманий до холодності, і точно контролює свої слова і вчинки. І в той же час здатен вести тонку гру з дружиною і двома коханками, що живуть в різних кінцях міста. Словом, після перерахування таких суперечливих рис вдачі з Андрієм потрібно тримати вухо гостро, адже невідомо, що він втне в наступну хвилину. Не варто думати, що в наведеній характеристиці багато невтішного: її підтверджують дані статистики.

Андрій твердо крокує вгору по сходах кар'єрного зростання і зазвичай досягає в житті поставлених цілей. Рідко зустрінеш Андрія, геть загубленого в людському натовпу. Як нікому, Андріям потрібно обирати професію яскраву і престижну: не дивлячись ні на що, він стане на своєму терені незамінною людиною.


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

Переглядів: 1932