Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

Іменини Зиновія

Календар свят 2011 р. 12 листопада - Іменини (день Ангела) Зиновія. Що означає ім'я Зиновій?

Значення імені Зиновій – «той, хто живе з Божим благословенням» (грецьке).
Рідке в даний час ім'я з хорошим енергетичним потенціалом. Характер у Зиновія спокійний. Він терплячий, дуже добрий, поступливий. У дитинстві Зиновій більше прив'язаний до батька, чим до матері. У школі він вчиться добре, дуже цілеспрямований. Зиновій ніколи не обіцяє більше, ніж здатний виконати. Він дуже відданий батькам і намагається дбати про них.

Рекомендовані професії для Зиновія — архітектор, лікар, інженер, закрійник. Зиновій має, як правило, багато друзів. Хобі — шахи й живопис. Труднощі в житті дорослого Зиновія можуть виникати з-за деякої складності його характеру: носій імені нерідко впертий, любить сперечатися з дріб'язкових причин, інколи ранимий і недовірливий, схильний приймати все близько до серця. У роботі Зиновій повільний, точний, акуратний і не терпить підганянь та диктату.

У шлюб вступає в досить молодому віці. Своїй дружині Зиновій поступається у всьому або майже у всьому, можливо тому родинні сварки у них трапляються рідко. Деякі із Зіновіїв одружуються лише в цілком зрілому віці і причиною цьому є їх нерішучість. Приймає участь у вихованні дітей і дуже любить грати з ними в рухливі ігри.


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

Переглядів: 3043