Довідник Тернополя » Календар свят » День Сухопутних військ України

Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

День Сухопутних військ України

Календар свят 2010. Свята України. 12 грудня — День Сухопутних військ України.

Відзначається в Україні згідно з Указом Президента (№ 1167/97 від 18 жовтня 1997 року). Це свято відзначається щорічно 12 грудня.

Сухопутні війська складають майже половину від всіх Збройних Сил України і є головним носієм бойової могутності незалежної Української держави. За своїм призначенням та обсягом покладених на них завдань вони відіграють вирішальну роль у виконанні Збройними Силами своїх функцій як у мирний, так і у воєнний час. Основою керівництва угрупуванням Сухопутних військ є оперативне командування: Південне — із штабом в Одесі, Західне — у Львові і територіальне управління «Північ» в Чернігові. Сучасні Сухопутні війська ЗС України — це моноліт механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, аеромобільних військ, армійської авіації, спеціальних військ, частин та установ технічного й тилового забезпечення. До складу Сухопутних військ входять також військово-навчальні й медичні заклади, система військових комісаріатів, мережа центрів та установ культури, просвіти і дозвілля.

Важливим напрямом підготовки військ, який надає унікальну можливість збагатити досвід виконання специфічних військових завдань, є миротворчість. Починаючи з липня 1992 року майже 20 000 військовослужбовців Сухопутних військ України брали активну участь у миротворчих операціях. На сьогодні більше 1600 військовослужбовців Сухопутних військ ЗС України виконують шляхетну й відповідальну місію із забезпечення миру та стабільності в 9 країнах світу.

Участь з'єднань та частин Сухопутних військ України у навчаннях з миротворчої тематики в рамках програми НАТО «Партнерство заради миру» не тільки відіграє значну роль у підготовці Сухопутних військ, але й сприяє зміцненню міжнародного авторитету нашої держави. Набутий досвід допомагає ефективно діяти в операціях з підтримання миру, у пошуково-рятувальних операціях та при наданні гуманітарної допомоги.


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

Переглядів: 2572