Довідник Тернополя » Календар свят » День працівників суду

Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

День працівників суду

Календар свят 2010. Професійні свята України. 15 грудня — День працівників суду.

День працівників суду встановлений Указом Президента України 2000 року. Святкується 15 грудня. Що таке суд? Це невід'ємний атрибут цивілізованого громадянського суспільства. Він реалізує норми, передбачені Конституцією та законами України. Саме в суді розглядаються та з’ясовуються всі спірні питання, визначаються та караються винні. Це й видача санкції на арешт або обшук, дрібне хуліганство, несанкціонована торгівля та дорожньо-транспортні пригоди, пограбування, побутові сварки й навіть вбивства. Тобто це злочин і покарання, це справедливість і правда, це виховання й контроль суспільства. Це його свідомість і розум. Як легко тут помилитися, і як це неприпустимо...

Поняття «суд» включає безліч характеристик. У першу чергу це високий професіоналізм суддів, поважне ставлення працівників суду до осіб, які беруть участь у справі, незалежність і непідкупність суддів, а тому достатня матеріальна забезпеченість суддівського складу. Це відповідне приміщення суду, спеціально обладнаний ізолятор для утримування обвинувачуваних у кримінальних справах, необхідна кількість залів судових засідань, організаційно-технічна оснащеність суду комп'ютерами, засобами для технічної фіксації судового процесу, канцелярськими приладами тощо. Перелічувати можна нескінченно. І всього цього катастрофічно не вистачає в Україні.

У день професійного свята працівників суду з особливою вдячністю хочеться звернутися до тих, хто незважаючи на всі труднощі чесно й віддано служить Феміді, не міняючи свої принципи на солодкі обіцянки винагороди. Хочеться побажати їм мудрості й мужності, аби залишатися неупередженими та безпристрасними. Нехай зла у світі меншає. Нехай морально-етичні якості кожного працівника суду стоять на сторожі високого авторитету правосуддя. Адже служити Україні й нашому народу — найвище покликання!


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

Переглядів: 2285