Довідник Тернополя » Календар свят » День української дипломатії

Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

День української дипломатії

Календар свят 2010. Професійні свята України. 22 грудня — День української дипломатії.

Працівники зовнішньополітичної служби України відзначають сьогодні своє професійне свято - День української дипломатії. 22 грудня 1917 року рішенням уряду Української Народної Республіки було створено Генеральне секретарство міжнародних справ — перше зовнішньополітичне відомство України часів Центральної Ради. Саме в цей день Голова Генерального Секретаріату (Уряду) УНР Винниченко і Генеральний секретар з міжнародних справ Шульгін підписали «Законопроект про створення Генерального секретарства міжнародних справ», який у цей день було схвалено на засіданні Уряду УНР і «подано на розгляд Української Центральної Ради». Такі документи Центральної Ради та Уряду УНР, датовані після 22 грудня 1917 р., підтверджують, що з цього часу офіційно почало функціонувати Генеральне секретарство міжнародних справ.

У1999 році українське МЗС запропонувало президенту відзначати 22 грудня як професійне свято українських дипломатичних працівників. Ця ініціатива була позитивно сприйнята.

Борис Тарасюк висловився дуже влучно: «Зовнішня політика України не прозахідна чи просхідна — вона є проукраїнська». Нині Україна за кордоном представлена більш як 117 дипломатичними представництвами та консульськими установами, у яких працює близько 1400 співробітників. Що ж стосується здобутків України на зовнішньополітичній арені, то далеко не всі експерти вважають їх вражаючими. Багато громадян України, які зникли за кордоном, знайдені і повернуті на батьківщину зусиллям міністерства закордонних справ. Дипломати також допомагають громадянам, чиї права порушено за кордоном. Близько тисячі громадян звільнено з-під варти після втручання дипломатів. Багатьом за сприяння відомства було повернуто недоотриману зарплату.


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

Переглядів: 1522