Довідник Тернополя » Календар свят » День енергетика України

Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

День енергетика України

Календар свят 2010. Професійні свята України. 22 грудня — День енергетика України.

Щорічно 22 грудня в Україні відзначається День енергетика. Свято встановлене указом президента від 12 листопада 1993 року на підтримку ініціативи робітників енергетики й електротехнічної промисловості України.

Саме завдяки їх самовідданій роботі забезпечується стабільність вітчизняної економіки й формується її конкурентоспроможність на світовому ринку. Саме від їх діяльності залежить енергетична безпека держави, ефективність функціонування соціально-економічної сфери.

Можливо, не кожен з нас зможе гідним чином оцінити вагомий внесок енергетиків у розвиток провідного сектора вітчизняної економіки, усвідомити вагу енергетичного потенціалу країни, щиро порадіти разом із ними через запуск нових атомних енергоблоків тощо, але хто з нас не розуміє простої істини: саме вони, енергетики, створюють затишок у кожній оселі, саме завдяки їм ми користуємося цим безцінним надбанням людського прогресу — електроенергією. Сьогодні, можливо, ми сприймаємо це як належне, але часом варто, мабуть, зупинитись і поставити собі питання: завдяки кому ми можемо тихого вечора, після втомливого робочого дня, посидіти біля телевізора у зручному кріслі, або почитати на ніч улюблену книгу? Завдяки кому маємо змогу довідатись про події в рідній країні або будь-якому іншому куточку планети? А хто здатен уявити новорічну ніч без яскраво освітленої ялинки й улюбленої кінострічки «Іронія долі»?! І все це вони — енергетики!

Саме цього дня, Дня енергетика, ми можемо зайвий раз подякувати тим, хто дарує нам затишок, сподіваючись на те, що їх високий професіоналізм і сумлінна кропітка праця й у подальшому будуть запорукою стабільного енергозабезпечення держави, інноваційного розвитку й підвищення соціального добробуту населення України — нашого з вами добробуту. А всім енергетикам країни варто побажати здоров'я та наснаги для нових звершень.


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

Переглядів: 2037