Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

Іменини Аркадія

Календар свят 2016 13 лютого – іменини Аркадія. Що означає ім'я Аркадій?

Значення імені Аркадій – з Аркадії, щасливий (грец.)
Вже з дитячого віку легко сходиться з людьми. У зрілому віці Аркадій такий, що після декількох хвилин бесіди з ним здається, ніби ви знаєте цю людину довгі роки. Носій цього імен знаходить спільну мову з усіма з однаковою легкістю, вміє порозумітися, домовитися, а часто і просто потоваришувати з людиною будь-яких інтересів та суспільного становища. При цьому новий знайомий з легкістю пробачить Аркадію ряд досить серйозних недоліків, у числі яких погано стримувана пристрасть до хвастощів, зайва відвертість, схильність до зловживання спиртним, а також час від часу у нього виникає бажання геть "відпустити гальма".

Аркадій чесно і навіть з педантичністю виконує взяті на себе зобов'язання. Інтереси хороших друзів для нього важливі в тій самій мірі, що і його власні.

Аркадія можна вважати непоганим сім'янином, він щиро любить дітей. Вони дуже добрі і незлопам'ятні.

Рекомендована для Аркадія посада - керівник середньої ланки на якому-небудь виробництві. Саме тут проявляється найголовніша позитивна якість - вміння спілкуватися як з підлеглими, так і з начальством у поєднанні з добре розвиненою професійною кмітливістю. Аркадій, як то кажуть, зірок з неба не хапає, проте під його керівництвом робота рухається струнко і злагоджено.

Багатьох Аркадіїв на життєвому шляху підстерігає серйозна проблема: при всій великій кількості в їхньому характері позитивних якостей Аркадій нерідко розлучається. І причиною цьому виявляється не тільки алкоголь, до якого носії імені виявляють чималу схильність, а й багато іншого, що у випадку з Аркадіями можна визначити тільки в індивідуальному порядку.


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

 (голосів: 1)
Переглядів: 1572