Довідник Тернополя » Календар свят » День працівників ЖКГ

Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

День працівників ЖКГ

Календар свят 2016. Професійні свята України. 20 березня – День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Саме цього дня, Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування, ми маємо змогу подякувати всім тим, хто надає нам неоціненні комунальні послуги, без яких ми сьогодні не усвідомлюємо цивілізованого життя. Це вода, тепло, електроенергія, чистота вулиць і дворів, озеленення територій тощо. І за всім цим стоїть праця багатьох відданих своїй справі людей.

Вони працюють подекуди на межі людських сил, приборкуючи всілякі потопи, засмічення й прориви, цілодобово несуть вахти й виїжджають за першим сигналом тривоги, як пожежні команди або бригади швидкої допомоги.
У наш час кардинальних економічних перетворень підприємства житлово-комунального комплексу вдосконалюють свою роботу, намагаючись задовольнити запити населення, що зростають. І не секрет, що подекуди вони змушені забезпечувати нам затишок на голому ентузіазмі, адже матеріальна винагорода далека від ідеальної. Не маючи належних коштів, вони цілодобово «живуть» на робочих місцях, знаходячи засоби «своїми силами» вирішити ті чи інші господарські проблеми.

Своїм відповідальним виконанням обов'язків працівники житлово-комунального комплексу несуть мир і спокій у родини, забезпечують умови для того, щоб наш побут був налагодженим і комфортним. Тепло в оселі, добробут — ці поняття стають синонімами...

Сподіваємось, що держава дедалі більше сприятиме створенню належних умов для людей, праця яких щодня потрібна в кожному будинку. Нехай їм завжди вистачатиме професійної майстерності й досвіду для вирішення нагальних питань з поліпшення якості життя та підвищення рівня обслуговування населення, з підтримки в належному порядку житлового фонду й комунальних об'єктів.


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

 (голосів: 2)
Переглядів: 4573