Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

Іменини Вадима

Календар свят 2016. 22 квітня – Іменини (день Ангела) Вадима. Що означає ім'я Вадим?

Значення імені Вадим – «бунтівник» (славянське).

Найчастіше Вадим - це життєрадісна, товариська, здоровий хлопчик. Він може бути надмірно живим, галасливим, пустотливим. При цьому Вадима ні в якому разі не можна вважати неслухняною дитиною: він дуже чуйно реагує на зауваження батьків. На хлопчика не можна сердитися: ще не один рік він буде відчувати надлишок нерозтраченої енергії. У школі Вадим вчиться добре, проте може бути непосидючим, необхідно стежити за тим, щоб носій імені не травмувався: у Вадимів є до цього схильність.

Вадим нерідко стає керівником, який пам'ятає свої обіцянки, добре відчуває і розуміє підлеглих, дбає про них. Працьовитість і цілеспрямованість Вадимів заслуговують наслідування. Почавши справу, вони не зупиняються до тих пір, поки не досягнуть бажаного результату. Властиві Вадим також тонкий розрахунок і хитрість. Вони надзвичайно ретельно продумують власні висловлювання і вчинки. Їх "пробивні" здібності дуже високі.

У сімейному житті Вадим знаходить себе з легкістю Дружина для нього - подоба другого "я". Чи варто говорити, що подружжя Вадимів щасливі у шлюбі, втім, як і самі власники цього імені.


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

 (голосів: 1)
Переглядів: 2383