Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

День Перемоги

Календар свят 2016. Свята України, 9 травня – день Перемоги.

У серпні 1939 року керівництво СРСР підписало пакт про ненапад із Німеччиною, намагаючись відтягнути початок війни, передумови для початку якої вже на той момент склалися. У вересні 1939 року було підписано угоду про дружбу та кордон із Німеччиною та секретні протоколи. За змістом згадані протоколи жодним чином не були сумісні з нормами міжнародного права, вони підривали авторитет і престиж СРСР.

Ніякі «запобіжні заходи» не змогли зупинити початок війни, Німеччина взялася безпосередньо до підготовки нападу на СРСР у 1940 році. 22 червня 1941 року фашистська Німеччина здійснила підступний напад на СРСР. Уряд СРСР був не готовий до війни: занепад економіки, відсутність достатньої кількості кваліфікованих військових, досить складна політична ситуація тощо.

Після дуже тривалої та виснажливої Великої Вітчизняної війни 8 травня 1945 року в німецькому місті Карлсхорсті представники німецького верховного командування підписали акт про безумовну капітуляцію Німеччини.

Взагалі перемога над фашистською Німеччиною 9 травня 1945 року — це одна з найвизначніших подій світової історії. Ця епохальна подія світової цивілізації визначила подальший розвиток сучасного світу. Саме ця подія об'єднала народ перед обличчям спільної біди. На боротьбу з фашистськими загарбниками піднявся весь люд - і малі, і старі, і чоловіки, і жінки. Весь народ сприйняв цю війну як справедливу, священну, всенародну.

У День перемоги в багатьох церквах і храмах нашої країни здійснюються богослужіння за упокій душ загиблих у війні людей, за тих, хто віддав своє життя заради мирного майбутнього наступних поколінь.


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

 (голосів: 1)
Переглядів: 1784