Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

День журналіста

Календар свят 2016. 6 червня – День журналіста, професійні свята України.

6 червня відзначається професійне свято працівників засобів масової інформації – День журналіста.

Це свято встановлене Указом Президента України від 25 травня 1994 року, у якому говориться, що День журналіста відзначається щорічно в день прийняття Спілки журналістів України 1992 року до Міжнародної федерації журналістів.
Наше сьогодення неможливо уявити собі без сучасних засобів масової інформації та комунікацій. Сьогодні перед нами величезний вибір електронних і друкованих видань. У цій різноманітній палітрі думок і суджень завдяки їм, майстрам пера, ми можемо знайти слово істини та правди.

У діалозі між державою та суспільством журналісти відіграють головну роль, адже завжди, за всіх часів до їхнього слова прислухаються, довіряють йому. їх рівень майстерності, професіоналізму, творчого натхнення дуже часто викликає щирий подив і змушує вклонитися їх таланту.

Сьогоднішня журналістика — чесна журналістика, що відновила в правах основні життєві принципи. І їх спільна задача відтепер — зберегти ці досягнення, не дати розвитися тенденціям, що небезпечні поверненням у відкинуте народом недавнє тоталітарне минуле.

І цього дня хочеться щиро привітати тих, хто завжди мужньо протистояв грубому тиску влади, хто, багато чим жертвуючи, прагнув не жити за законами неправди, а також тих, хто знайшов у собі сили принести щирі вибачення своїм глядачам і читачам за допущені помилки. Особливо хочеться висловити тепле побажання творчих злетів тим, хто в цей переломний період тільки починає свій професійний шлях у журналістиці. Сподіваємося, що їх талант буде служити на благо нашої рідної країни. І нехай поза залежністю від того, яких політичних поглядів і переконань журналісти дотримуються, вони завжди будуть справедливими у своїх оцінках і залишатимуться вірними принципам об'єктивності, щирості та відповідальності.


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

 (голосів: 1)
Переглядів: 1759