Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

Іменини Богдана

Календар свят 2016. 20 червня – іменини (день Ангела) Богдана. Що означає ім'я Богдан?

Значення імені Богдан – «богом даний» (слав.)
У дитинстві слухняний, спокійний і цілком підходить під визначення "хороший хлопчик". Він набагато менше за інших дітей приносить неприємності своїм батькам. Завдяки відмінній пам'яті Богдан залишається першим учнем - з першого і до випускного класу. По закінченню школи має хороші шанси вступити до вузу, який закінчує з відзнакою.

Хобі Богдана - музика. Це хобі легко може стати професією носія цього імені.

Богдана можна вважати справжнім ентузіастом, а своїй професії він вірний до кінця. Богдан - хороший керівник середньої та вищої ланки, проте ніколи не зловживає своїм досить високим службовим становищем.

Відмінні риси характеру Богдана - старанність, скромність, непідробна увага до оточуючих. Часто чоловік, що носить це ім'я, витриманий, інтелігентний, добрий, ніколи не нав'язує власної думки оточуючим.

Богдану необхідна підвищена жіноча увага: він здатний бути сором'язливим, тендітним і дуже важко переживає образи. При цьому він ніколи не показує стану своєї душі людям.

Серед Богданів нерідко можна зустріти одружених вдруге, і другий шлюб зазвичай виявляється набагато вдалішим першого. Та носій імені зберігає вірність дружині, дуже любить дітей і з радістю займається їх вихованням. Тим не менш дружині Богдана потрібно бути насторожі: з юності і до старості він залишається надзвичайно привабливим в очах оточуючих жінок.


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

 (голосів: 2)
Переглядів: 5176