Довідник Тернополя » Календар свят » Іменини Антоніни

Що корисне Ви знайшли для себе на нашому сайті?

Каталог фірм та організацій
Бізнес-портал (блоги)
Мапа фірм та організацій
Телефонний довідник
Анонси виставок та подій
Дошка оголошень


   

Іменини Антоніни

Календар свят 2016. 23 червня – іменини (день Ангела) Антоніни. Що означає ім'я Антоніна?

Значення імені Антоніна – «ревнива» (лат.)
Істинний приклад розумної і доброї людини. Ця доброта йде не стільки від широти душі, скільки від твердого розуміння однієї з аксіом людського спілкування: ставлення оточуючих визначається самим ставленням до оточуючих. Цікаво, що подібну позицію оточуючі відчувають дуже добре, і нерідко поруч з Антоніною виявляються далеко не кращі представники людського роду, які бачать в добрих відносинах з нею перш за все власну вигоду.

Антоніна, як ніхто інший, знає ціну своєму під час проблематичному оточенню, однак схильна в більшій мірі миритися з усіма людськими слабкостями. Причинами цього виступає, перш за все , думка Антоніни про те, що така природа людини взагалі, а по-друге, те, що навколо неї частіше виявляються люди, що живуть виключно в сфері матеріальних відносин.
Антоніна не любить демонструвати свій досить високий інтелект, зате вона здатна виявити ряд інших позитивних якостей. Вона чудовий, енергійний організатор і справжня трудівниця, на яку можна покластися абсолютно у всьому. Антоніна - ідеальний господарник на виробництві. Представники сильної половини людства цінують її перш за все як надійного товариша, сильну людину, але не як жінку.

У сімейному житті Антоніна виявляє майже безмежне терпіння: вона здатна виносити будь-які витівки чоловіка і буде намагатися зберігати сім'ю навіть у тому випадку, якщо втратила всяку подібність поваги до своєї половини. Антоніна не вважає домашнє господарство своєї рідною стихією. Антоніна турботлива і терпляча мати. Вона гостинна, але в міру. У Антоніни золоті руки: вона вміє не тільки в'язати, шити, але і водити автомобіль, лагодити сантехніку і навіть телевізор і т. д.


Читати також:
Модульные картины (фотопечать на холсте под заказ).
Дзеркальна плитка (виготовлення, продаж, доставка).

Як організувати романтичний квест.
Ідеї подарунків на іменини. Подарунок на день народження.
Подарунок Ювіляру: який подарунок обрати і як дарувати.
Ідеї подарунків на новосілля.

 (голосів: 1)
Переглядів: 2490