Фотошпалери: мистецтво поєднання.

Фотошпалери в інтер’єрі використовують надто давно, щоб когось здивувати. Та багато хто пам’ятає стандартні фотообої радянських часів: «Березовая роща», «Осенний парк» та ще деякі, таких розмірів, що виглядали вони як великі картинки на стіні.

Фотошпалери сучасні – це зовсім інша історія… Надруковані на холсті чи якісному папері, можуть бути необхідних саме Вам розмірів, а надзвичайно велика база зображень та фотографій задовільнить вимоги самого вибагливого замовника.

Та не все так просто… Фотошпалери в інтер’єрі – це не просто декорація. Це продовження приміщення в інший простір, поєднання дійсності та уяви. Це – настрій Вашої кімнати та втілення Ваших бажань. Це – подорож у просторі і часі… Дитяча казка, та далеки краї, квітковий рай та необмежність Всесвіту – все можливо!

У нас Ви можете замовити екслюзивні шпалери – з використанням Ваших фотографій, текстів, віршів, малюнків. Здивуйте своїх рідних романтичністю та оригінальністю дизайну!

Фотошпалери вдало використовують для диайну вітальні, дитячої кімнати, спальні, кабінету, офісних та торгових приміщень.

Ви можете замовити у нас фотошпалери для Вашого інтер’єру та отримати замовлення в найкоротші терміни. Консультації наших дизайнерів допоможуть Вам зробити правильний вибір шпалер.

Ширина фотошпалер - 100 см, ціна – 170 грн./м.п.

Замовлення приймаються з понеділка по п’ятницю (9-18), м. Тернопіль, вул. Крушельницької 18, тел. (096) 465-62-12.

Доставка здійснюється по всій Україні: Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Київ, Дніпропетровськ та ін.

Фотошпалери: мистецтво поєднання.

Фотошпалери: мистецтво поєднання.

Фотошпалери: мистецтво поєднання.


 (голосів: 5)
Переглядів: 4127