Стоматологічна клініка «Медгарант».

Усмішка - гарантія успіху?

«Я зрозумів у чому ваша біда. Ви надто серйозні.
Всі безглуздя на землі відбувалися саме з цим виразом обличчя…
Посміхайтесь, панове…Посміхайтесь!»
Барон Мюнхаузен.


Цікаве дослідження провели соціальні психологи з Королівського коледжу у Лондоні. Вони вирішили з’ясувати чи можуть зуби впливати на те, чи досягне успіху у житті їхній володар. Для цього учасникам дослідження запропонували прокоментувати фотографії усміхнених чоловіків та жінок.

Про «щасливих власників» нерівних зубів відразу склалося неприємне враження. Їх вважали менш розумними, неконтактними і менш шанованими у трудовому колективі. Люди з білосніжною посмішкою виглядали значно більш привабливими і успішними. «Я вважаю, що люди віддають перевагу зубам, які виглядають природно,- говорить професор Тім Ньютон, який проводив дослідження, - але насправді це не так». За словами вченого його робота довела, що привабливі за своєю природою люди, однак з поганими зубами, значно програють в оцінках тим, хто обділений зовнішньою красою, але має білосніжну посмішку.
«Якщо ви привабливі, але ваші зуби криві, у вас нічого не вийде»- невтішно стверджує психолог.

Красива посмішка сприймається як складова іміджу ділової людини. Здорові, рівні зуби, а відповідно і посмішка - є засобом невербального спілкування, що зближує людей.

Однак,потрібно зауважити,що нерівні зуби є не тільки естетичною проблемою: криві зуби важче чистити,що може бути причиною розвитку карієсу, хвороб ясен та пародонту. Головні болі, захворювання скроневонижньощелепного суглоба, шлунку, порушення дикції-все це може бути наслідком, здавалось банального, неправильного положення зубів.

На щастя, виправити прикус тепер можна у будь-якому віці. Цим займається лікар-ортодонт.

Однак, ідеальним часом для того, щоб виправити прикус залишається підлітковий вік. А перший візит до лікаря-ортодонта повинен бути не пізніше 6 років, адже з цього віку лікар-стоматолог може прослідкувати за правильним ростом щелеп і зубів і при необхідності відкорегувати його за допомогою трейнерів та інших апаратів.

Сьогодні сучасна ортодонтія та застосування високих технологій дозволяє досягати бажаних результатів лікування зубів як з естетичної, так і з функціональної точки зору. Серед сучасних апаратів, які використовують в ортодонтії виділяють знімні і незнімні (брекет-системи).

Брекет - система — це замки, які клеять на кожен зуб за допомогою спеціального клею, і з’єднують між собою металевою дугою. В середньому лікування брекетами проводиться 1,5–2 роки залежно від клінічної ситуації.

У стоматологічній клініці «Медгарант» Ви можете обрати брекет- систему з металу, кераміки, сапфіру , покриті золотом або ж лінгвальні брекети. Також ми проводимо лікування за допомогою прозорих кап, які є абсолютно непомітні для навколишніх людей.

Кожен пацієнт повинен відвідувати свого ортодонта в середньому один раз на місяць. Якщо ж Ви не маєте можливості регулярно щомісяця приходити на контрольні огляди, можна використати самолігатурні брекет- системи, які також бувають як металеві, так і керамічні. Ці брекети не потребують застосування значних сил і частої активації дуги, тому лікування проходить швидше і менш болісно.

Якщо Ви не бажаєте, щоб оточуючі знали, що Ви лікуєтесь в ортодонта, то ми можемо запропонувати Вам лінгвальні брекети. Їх фіксують з внутрішнього (язикового) боку і про те, що Ви носите брекет-систему знаєте лише Ви і Ваш лікар-ортодонт.
Звичайно, виправлення кривих зубів,пов’язане з деяким дискомфортом,певними часовими і матеріальними витратами. Але гарна і здорова усмішка в майбутньому цього варто. І ваша дитина обов'язково скаже вам спасибі, навіть якщо зараз він чинить опір і не хоче носити брекети.

Красиві рівні зуби-це елемент культури сучасної людини. Багато людей відмовляються від лікування, бо вважають, що не гарно ходити 1.5 року із «залізом» на зубах. Однак, досвід таких відомих людей як Том Круз, Сінді Кроуфорд, Кріштіану Роналдо, Анна Курнікова, доводить протилежне . Адже вони носили брекети, демонструючи свою посмішку пресі, папарацці не соромлячись цього. Вони пройшли свій шлях до досконалої посмішки,а ВИ?

За консультаціями звертайтесь у Стоматологічну клініку «Медгарант» більше інформації...

м. Тернопіль, вул. Шептицького 1, тел.( 0352) 52-57-75, (066) 048-18-70, (098) 262-97-74.Стоматологічна клініка «Медгарант».


 (голосів: 1)
Переглядів: 1769