Унікальні технології краси і молодості

«Флоранс»

Зберегти природню красу жінки – це велике мистецтво, що підвладне не кожному. На допомогу жінці, яка хоче виглядати на 100% в будь-якому віці, ось уже котрий рік поспіль приходять професіонали салону краси «Флоранс», що успішно працює в Тернополі з 1996 року.

«Флоранс» - це салон №1, якщо справа йде про найновітніші розробки у сфері краси, адже лише тут працює висококваліфікований персонал, тут є потужна лікувальна база, що постійно оновлюється, тут практикують найновіші методики підтримання та повернення природньої краси і привабливості жінки. Персонал салону проходить постійні курси підвищення кваліфікації та відвідує заходи міжнародного рівня, присвячені новинкам косметології. Ось нещодавно представники салону відвідали у Монако Всесвітній конгрес з питань anti-age.

Унікальні технології краси і молодості

Саме це і є причиною стабільно високої популярності салону серед жінок, що дбають про себе. Хоча хибним було би вважати, що «Флоранс» - заклад, що цікавий лише жінкам, адже доглядати за своєю зовнішністю, дбати про підтримання власної молодості, здоров’я та привабливості варто і чоловікам. Тут можна вирішити такі найактуальніші проблеми:

• Проблемна шкіра (вугрова хвороба, демодекоз, рубці після вугрів, пігментація шкіри)
• Рубці та стриї
• Целюліт
• Бородавки та папіломи
• Надмірний ріст або ж випадіння волосся
• Старіння шкіри (втрата контуру овалу обличчя, втрата пружності, зморшки)…

Для вирішення цих проблем «Флоранс» застосовує не лише традиційні методики, як і усі інші салони краси, але і має у своєму арсеналі цілу низку унікальних ультрасучасних косметологічних процедур.

Унікальні технології краси і молодості

Передусім це апарат Dermapen, що за схемою дії дуже подібний до лазеру, однак суттєвою різницею є вартість процедур – близько 500 доларів за процедуру для першого і 130-300 гривень для другого. Dermapen вирішує проблеми втрати природного рельєфу шкіри, усуває рубці та стриї, пігментацію шкіри. Dermapen робить сотні мініпроколів шкіри, на яку попередньо наноситься омолоджуюча або ж лікувальна живильна сиворотка, що активізує прилив крові до відповідних ділянок тіла, покращує проникнення корисних речовин і їх засвоєння шкірою. Процедура майже безболісна і цілком безпечна. Водночас ефект просто захоплюючий – вже після 1-2 процедур помітний неймовірний ефект: розгладжуються зморшки та рубці за рахунок активного вироблення організмом еластину і колагену, що і роблять нашу шкіру сяючою та молодою.

Мезотерапія є хітом естетичної медицини – тобто введення у шкіру корисних та потрібних речовин, які стимулюють її омолодження. Лише мезотерапія дає змогу корисним препаратам і сполукам діяти на глибині, що була би неможливою при їх нанесенні на поверхню шкіри. Найкращий результат дає процедура мезотерапії із використанням дерморолера, із застосуванням гілуаронової кислоти, вітамінів, гомеопатичних засобів. Шкіра отримує потужний заряд вітамінів, а відчуття при процедурі - це всього лиш легкі поколювання, які виникають, коли 500 голочок дерморолера постачають у Ваше обличчя коктейль здоров’я і краси.

Унікальні технології краси і молодості

Оксимезотерапія Intraceuticals – це омолоджуюча процедура для шкіри без ін’єкцій, без болю і неприємних відчуттів. Intraceuticals - це таке собі глибинне «бомбардування» клітин шкіри киснем, що чудово її підтягує, освіжає, усуває небажані пігментні плями. При застосуванні оксимезоролера та відповідних сивороток ефект зростає у декілька разів! Вже після першого сеансу Ви зможете побачити і відчути, що шкіра виглядає більш молодою, свіжою і сяючою. До речі, Мадонна, Єва Лонгорія, Джастін Тімберлейк та багато голлівудських зірок зізнаються, що саме оксимезотерапія є таємницею їхнього гарного вигляду.

Карбокситерапія - це процедура, що вирішує проблеми рубців, мішків під очима, целюліту тощо. Вона передбачає внутрішкірну ін’єкцію вуглекислого газу, від якого клітини шкіри починають «задихатися», і організм починає їх поспішно рятувати, ударними темпами постачаючи туди кров з киснем та поживні речовини. Наші клітини і так задихаються від поганої екології та нездорового способу життя, але доки організм не відчуває радикальної і різкої загрози – він на неї не реагує. Так от, вуглекислий газ після карбокситерапії за кілька хвилин виводиться нирками та легенями без жодної загрози для організму, а от маленькі рятівники – клітини крові – ще довго «порядкують на місці злочину», активно омолоджуючи цю ділянку шкіри. До речі, карбокситерапія – це практично ідеальний метод усунення «мішків» під очима.

Унікальні технології краси і молодості

VelaSmooth – ідеальна процедура для корекції фігури, усунення целюліту, «післяпологового живота», рубців та стриїв, а також для корекції овалу обличчя та ліфтингу шкіри обличчя. За рахунок поєднання механічного масажу, інфрачервоної енергії, вакууму та радіочастотної енергії за кілька процедур препарат дозволяє забрати від 4 до 6 зайвих сантиметрів, підтягнути шкіру, усунути дефекти, підвищити її пружність та еластичність . Процедура безболісна і проста, триває близько години, але дарує жінці відчуття власної краси та привабливості.

У салоні «Флоранс» уже 8 років пропонують лазерну епіляцію на діодному лазері останнього покоління.
Загалом салон «Флоранс» - це те місце, де володіють таємницями молодості і привабливості, а, отже, сюди треба завітати кожній жінці, що прагне зберегти свою природну красу і сяяти свіжістю, навіть коли за плечима багато років і немало проблем.


Тернопіль, вул. Шептицького, 1, тел. (0352) 52-75-15, Косметичний салон "Флоранс" більше інформації...


 (голосів: 1)
Переглядів: 1700