Студія розвиваючих ігор та іграшок.

СТУДІЯ РОЗВИВАЮЧИХ ІГОР та ІГРАШОК:
Запрошуємо молодих креативних мам!

Материнство – це народження нових відчуттів, вмінь і навичок, нових талантів, це мо-жливість рости і розвиватися разом із своїм малюком, робити разом із ним нові відк-риття, бачити світ його очима.

Що може бути прекраснішим, ніж допомагати своєму малюку відкривати цей чудовий світ! І для цього не потрібно чекати, поки дитині виповниться 2-3 роки, починати варто якнайраніше.

Як допомогти своїй крихітці розвинути її здібності і таланти? Відповідь дуже проста – ГРАЮЧИСЬ РАЗОМ! Щоб гратися з дитиною, не потрібно яких-небудь особливих даних чи спеціальної освіти. Найголовніше - Ваша щира радість від спілкування з малюком і непідробний інтерес. А ще трішечки знань про розвиваючі ігри та іграшки.

Любі матусі!
Сімейний клуб «Промінчики» м. Тернопіль, запрошує Вас у СТУДІЮ РОЗВИВАЮЧИХ ІГОР та ІГРАШОК, де Ви дізнаєтесь більше про ранній розвиток дитини, а також зможе-те створити власноруч розвиваючі іграшки для свого малюка, реалізувати свої творчі ідеї.

Для чого Вам потрібно приходити в нашу Студію, якщо в любому дитячому магазині сьогодні можна купити безліч готових іграшок на любий смак?

По-перше, готові іграшки зазвичай спрямовані на розвиток якогось одного вміння чи навички і орієнтовані на конкретний вік, тому дитина досить швидко втрачає до них інтерес.

По-друге, всі ці розумні іграшки продаються за ціною, яку аж ніяк не назвеш «розум-ною». Тому в багатьох батьків опускаються руки. Невже розвиток дитини коштує так дорого? Невже не можна придумати гру або іграшку, яка прослужить декілька років, залишаючись корисною для дитини?

Звичайно, можна! Щоб усебічно розвивати малюка, зовсім необов'язково мати величе-зну кількість покупних розвиваючих іграшок. Призвавши на допомогу мамину кмітли-вість і використовуючи прості речі, які знайдуться в кожному домі, можна виготовити багато цікавих і корисних іграшок. А якщо зайнятися виготовленням іграшок в компа-нії матусь-однодумців та під керівництвом молодої мами з психолого-педагогічною освітою, яка виготовила безліч таких іграшок для своєї маленької донечки, то резуль-тат перевершить усі очікування!

Впевнені, Вам сподобається робити власноруч для свого малюка щось нове і цікаве, а для Вашої крихітки ці іграшки стануть найулюбленішими, адже вони будуть випромі-нювати мамине тепло і любов!

Телефонуйте і записуйтесь на першу зустріч-заняття в нашій Студії розвиваючих ігор та іграшок в Тернополі: 42- 41- 82, Тетяна Геннадіївна


 (голосів: 4)
Переглядів: 5351