Як організувати романтичний квест

Як організувати романтичний квест
для коханої (коханого) на День Валентина, День народження, 8 Березня та ін.

Правила квеста.
Квест – це пригодницька гра, що вимагає від учасника рішення різноманітних завдань для просування по сюжету. Сюжет може бути визначеним наперед або ж давати безліч результатів, вибір яких залежить від дій цього учасника.

Романтичний квест - це особливий спосіб показати вашій близькій людині, що ви по-справжньому цінуєте її. Це ідеальний подарунок на День Закоханих, 8 Березня, День народження або для будь-яких інших особливих подій в житті. Більшість організованих квестів приносять радість та задоволення не тільки через захоплення пошуком ключів, неначе ви шукайте скарб в дитинстві, але і від очікування того, що чекає на вас в кінці.

Як організувати романтичний квест для коханої (коханого)? Правила квесту прості та дають волю вашій творчій уяві та фантазії. Головне все підготувати заздалегідь. Ваш партнер повинен знайти підказки, які приведуть його до маленьких призів. А в кінці його буде чекати великий приз!

Один з можливих варіантів.
1. Зранку прокидаєтесь коли вона ще спить, цілуєте в щічку, намагаючись не розбудити завчасно. Адже вам потрібно виграти 1-2 години.

2. Ставите поруч з ліжком заготовлений з вечора букет (мімози, проліски чи крокуси) і прив'язуєте до нього повітряну кульку. У цій кульці записка з першим завданням: «Знайди перший подарунок там, де сплять мої солодкі сни про тебе». Вона повинна здогадатися, що це ваша подушка - а під нею листівка з віршем і наступним завданням - «Ключ від мого серця у тебе вже є, знайди ключ від мого тайника. Шукай там, куди приносять листи». (підказую, це поштова скринька). Як варіант - залиште слід з пелюсток троянд, що веде до схованки.

3. У поштову скриньку (чи в інше місце) покладіть плеєр з гарною музикою і з учорашнього вечора заготовлений ключ від комірки в найближчому супермаркеті, в яку ви вчора сховали записку з наступним завданням і букет з тюльпанів. Постарайтеся, щоб було зрозуміло який це супермаркет або натякни на назву.

4. Далі, зашифруйте назву ресторану або кафе, де є смачні тіррамісу та ароматна кава. Ваша задача - домовитися з офіціантом в цьому кафе, що б, як тільки зайде туди ваша кохана (покажіть заздалегідь офіціантові фото) він її посадив за кращий столик (який ви вибрали завчасно), швиденько подав замовлення, обов'язково посміхаючись.

5. Було б чудово, якби ви змогли організувати живу музику, наприклад, скрипаля, який зіграє щось романтичне, а після залишить ноти. На нотах ви зашифруєте наступний пункт її пригод - це може бути каток, де ви її і будете чекати. Насправді, до катка можна вставити ще масу цікавих завдань, все залежить від вашої фантазії та сміливості, наприклад, кіно, театр, басейн, урок танців, політ на повітряній кулі, кінну прогулянку і таке інше.

6. Все це треба загадувати в нескладній смішний формі та не соромитися залишати підказки. Краще добірку програми зробити не з того, що вам подобається, а з того, що подобається коханій. Здивуйте її і самі наберіться нових відчуттів.

7. А головне не затягуйте зустріч, яка повинна бути обов'язково яскравою!!!

8. Головним призом може бути відпочинок в готелі, приголомшлива вечеря на двох, інтимна зустріч, освідчення, величезний подарунок або романтичний вечір.

P.S. Сценарій квеста може бути іншим, в залежності від обставин, можливостей та вподобань партнера, та головне – будьте щирими в своїх почуттях.
Кохайте та будьте коханими!


 (голосів: 7)
Переглядів: 5341