МГО «Єднання», телефон довіри

Молодіжна Громадська Організація «Єднання»
реалізуючи проект «ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ!!!» здійснює роботу «телефону довіри».

За номерами телефону у м. Тернополі (0352) 22 04 61 (україномовний оператор, в робочий час) та
(097) 425-976 (англомовний або французькомовний оператор, до 22-00 год.)
Вам нададуть консультацію та необхідну допомогу.

Даний проект став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), за сприяння Американської асоціації юристів.
Викладені погляди належать авторам і не обов’язково відображають позицію USAID, Американської асоціації юристів чи уряду США.

Даний проект спрямований на те, щоб сприяти зменшенню кількості випадків дискримінації осіб за расовою, національною чи етнічною приналежністю; захисту та відновленню порушених прав та свобод громадян (особливо найбільш незахищених верств населення); запобіганню можливих конфліктів на ґрунті расової, національної чи етнічної дискримінації.

Для загострення уваги правоохоронних органів на аспекти ксенофобського і расистського характеру в правопорушеннях, з якими вони можуть зіштовхнутися, зокрема, в рамках кримінально-правових процедур.

Завдання проекту: проводити активну роботу для полегшення доступу до правосуддя, для безпосереднього захисту прав та законних інтересів найбільш незахищених верств населення (зокрема: іноземців та осіб без громадянства, представників меншин), які їм гарантуються міжнародним правом, Конституцією та законодавством України.

Надання більш спеціалізованої систематичної безоплатної висококваліфікованої юридичної допомоги, і при необхідності безпосередньо представляти інтереси іноземців та осіб без громадянства, представників меншин у стосунках з правоохоронними органами, державними установами, судами.
Скоординувати дії неурядових організацій по наданню систематичної юридичної допомоги вразливим групам населення м. Тернополя та Тернопільщини (включаючи іноземців, осіб без громадянства, представників етно та нац..меншин), узгодження , підписання та створення коаліції.

Даний проект є продовженням соціологічного дослідження щодо ставлення населення Тернопільщини до дискримінації, ксенофобії та расизму. Подальша наша робота передбачає становлення та розвиток моніторингової служби МГО «Єднання», як інформаційної бази для широких верств населення (в тому числі і для іноземців, осіб без громадянства, представників етно- та нац.меншин ) Тернопільщини та України.

Оскільки проект розрахований не тільки на вирішення поточних суспільних проблем, а в основному вся система заходів спрямована на полегшення доступу до правосуддя, на підвищення рівня толерантності в місцевому соціумі, подолання у свідомості людей ксенофобії, дискримінації тому ефект впливу очікується довготривалим: укріплення толерантності як вагомий щабель на шляху демократизації. Окрім того проект матиме логічне продовження наступною діяльністю МГО «Єднання», адже протидія ксенофобії та дискримінації - одна з пріоритетних цілей організації.


 (голосів: 2)
Переглядів: 3287